Sezona e dasmave! Qytetarët zgjedhin këngëtarin e preferuar (Video) – Lajmi.net
Sezona e dasmave! Qytetarët zgjedhin këngëtarin e preferuar (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:27, 17 July 2017
Rubrika e përjavshme VoxPop e emisionit të shoubizit Mirage, këtë javë sjell mendimet e qytetarëve në lidhje me këngëtarin e preferuar të dasmave.

Meqenëse tashmë ka filluar sezona e dasmave dhe shumë prej atyre që planifikojnë të martohen kanë caktuar edhe këngëtarin që do t’i argëtojë të pranishmit në dasmë, ne morëm mendimet e tyre rreth kësaj teme.

Ata dhanë opsione të ndryshme, por më të shumtat ishin për tre këngëtar të njohur.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni se kë preferojnë qytetarët t’i argëtojë në dasma. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: VoxPop 14.07.2017

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2