Seriali porno, vazhdon me sekuencat mjaft erotike në episodin e dytë (Foto +18) – Lajmi.net
Seriali porno, vazhdon me sekuencat mjaft erotike në episodin e dytë (Foto +18)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 18:19, 20 April 2017
Seriali erotik Versailles duket se do t'i çmend publikun skenat e nxehta të tij

Ky serial ka marrë kritika mjaft të mëdha kur është shfaqur për herë të parë në BBC, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Por duket se prodhuesit nuk po i bënë për ankesat e shikuesve.

Në episodin e dytë të këtij seriali janë shfaqu mjaft sekna të nxehta dhe prodhuesit kanë vendosur për të çmendur publikun.

Shfaqja është programi m i shtrenjtë i bërë ndonjëherë në Francë dhe ka një buxhet prej 21 milionë eurove. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Seriali Versailles

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool