Senatori viziton Manastirin e Graçanicës (Foto) – Lajmi.net
Senatori viziton Manastirin e Graçanicës (Foto)
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 13:19, 14 April 2017
Senatori Amerikan, John McCain pas takimit me Presidentin Hashim Thaçi, ka vizituar edhe Manastirin në Graçanicë.

Bashkë me Presidentin Thaçi, Senatori McCain është ndalur për pak kohë edhe në Manastirin e Graçanicës.

“Sot, Senatori McCain me Presidentin Thaçi pasi që e mori Urdhrin e Lirisë, ishin në vizitë në Manastirin e Graçanicës, për të parë kulturën e ndryshme, dhe u ndal në Soma Book Station për një makiato të Kosovës”, thuhet në shkrimin e Ambasadës Amerikane. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan