Sëmundje serioze, lajm i keq për Gotzen (FOTO) – Lajmi.net
Sëmundje serioze, lajm i keq për Gotzen (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 12:47, 15 March 2017
Borussia Dortmund ka një lajm të keq për mesfushorin Mario Gotze.

Borussia Dortmund ka konfirmuar se sëmundja e Mario Gotzes do ta lë atë jashtë fushës për së paku deri në fillim të sezonit të ardhshëm.

Reprezentuesi gjerman vuan nga një sëmundje në metabolizëm.

Dhe, klubi nga Bundesliga ka bërë të ditur se ai nuk do të jetë në gjendje të luajë sërish në vazhdim të këtij stinori, përcjell “lajmi.net”.

“Plani është që futbollisti të jetë plotësisht i rikuperuar për të luajtur sërish në fillim të sezonit të ri”, thuhet në komunikatën e publikuar nga Borussia Dortmund. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master