Selena Gomez shtrihet në psikiatri, kjo është arsyeja – Lajmi.net
Selena Gomez shtrihet në psikiatri, kjo është arsyeja
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:45, 12 October 2018
Selena Gomez ka filluar trajtimin në psikiatri si pasojë e ankthit dhe depresionit.

Trajtimi i yllit vjen një vit pasi bëri transplantimin e veshkës, shkruan Today, transmeton lajmi.net.

Një burim i tha “NBC News” të premtën se këngëtarja ka nisur trajtimin për ankth dhe depresion.

Aktorja 26 vjeçare dhe njëherësh ylli i popit, po merr ndihmën e nevojshme dhe ka treguar përmirësim në këtë drejtim, tha një burim për NBC.

Ajo kohën e fundit kishte realizuar dy vizita spitalore që lidhen me problemet e mëparshme me veshkë.

Muajin e kaluar, Selena foli para 114 milionë ndjekësve për problemet që kishte me ankthin dhe depresionin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO