Seldi xhiron momentin kur çifti hyn me veturë në restorant (Foto) – Lajmi.net
Seldi xhiron momentin kur çifti hyn me veturë në restorant (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:29, 12 August 2017
Viti i çudirave.

Nëse në Malishevë çifti u rrëzua nga ashensori ditën e dasmës, një gjë tjetër interesante ka ndodhur në dasmën e një çifti në Gostivar, shkruan lajmi.net

Ka qenë këngëtari Seldi Qalliu ai i cili në Instagram ka hedhur një video ku shihet teksa dhëndërri dhe nusja kishin hyrë në restorant me veturë!

E kjo gjë, Seldit i është dukur shumë interesante./Lajmi.net/

20793779_2363568243868663_958857320_o

Fjalët kyçe: Seldi Qalliu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion