Seks tresh në jaht në mes të ditës (Foto +18) – Lajmi.net
Seks tresh në jaht në mes të ditës (Foto +18)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 18:06, 28 July 2017
Ose seksi në plazh ka marrë përhapje të madhe, ose tashmë po e shohin të gjithë për shkak të telefonëve.

Një video amatoriale “hard” e regjistruar në Costa D’Amalfi po bën xhiron e rrjetit. Në filmim duken 2 meshkuj ndërsa bëjnë seks me një femër. Meshkujt janë të rinj dhe të palestruar ndërsa ajo është zeshkane. Duket se gjesti ka eksituar edhe marinarët e jahtit që kanë kërkuar t’i bashkohen aktit.

“Keni nevojë për ndihmë? Mund të vijmë edhe ne?” – ishin fjalët e marinarëve. Dagospia shkruan se ata të tre kanë vazhduar sikur nuk po ndodhte asgjë ndërsa video është marrë menjëherë nga faqe që janë të ndaluara për minorenet. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: jaht, seks, Treshe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2