Sekreti i Liger, maces më të madhe në botë (Video) – Lajmi.net
Sekreti i Liger, maces më të madhe në botë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:02, 19 March 2017
Është luan-tigër hibrid, prandaj quhet Liger. Është macja më e madhe në botë, transmeton lajmi.net

Pronarët kanë qenë të mahnitur me të, shkruan lajmi.net

Sipas tyre, ky rast vjen vetëm një herë në jetë.

Sekretin e të qenurit macja më e madhe në botë, e përveç kësaj, hibride, mund ta zbuloni në videon më poshtë. /Lajmi.net/

/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball