Sekretari i MAP-it: Po vendosim flamurin e Kosovës ‘te rrethi’ në Prishtinë – Lajmi.net
Sekretari i MAP-it: Po vendosim flamurin e Kosovës ‘te rrethi’ në Prishtinë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 20:10, 13 February 2018
Sekretari i Ministrisë së Administratës Publike, Arton Berisha, ka thënë se do të largohet flamuri shqiptar dhe do të vendoset flamuri shtetëror i Kosovës.

“Jemi këtu për ta ngritur flamurin shtetëror, sipas kërkesës së Kryeministrit”, ka thënë Arton Berisha, sekretar i përgjithshëm i Ministrisë së Administratës Publike, për Klan Kosovën.

“Me kërkese të kryeministrit jemi duke tentuar ta vendosim flamurin e Kosovës, kjo është një prej vendeve ku do të vendoset flamuri i Kosovës. Aktualisht e kemi një problem me rrymë po shumë shpejt do të sanohet.”, ka thënë Berisha. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool