Se njerëzit frikësohen kaq shumë ndaj merimangave, nuk e besoni dot (Video) – Lajmi.net
Se njerëzit frikësohen kaq shumë ndaj merimangave, nuk e besoni dot (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:22, 12 August 2017
Ka shumë njerëz që i kanë fobi merimangat.

Britma e tyre ndihet në qiell kur shohin një merimangë në dhomën e tyre, shkruan lajmi.net

Disa e konsiderojnë merimangën më të rrezikshme dhe i frikësohen më shumë asaj se sa armës kur i drejtohet.

Shikoni videon më poshtë, do të qeshni me lotë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Merimanga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy