Se jetojmë në epokë fascinuese, ju vërtetojnë këto foto – Lajmi.net
Se jetojmë në epokë fascinuese, ju vërtetojnë këto foto
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 8:26, 2 December 2017
Është sfiduese të habisni një person modern i cili mendon se ka parë gjithçka.
Gjithsesi, do të përpiqemi ta bëjmë këtë, veçanërisht kur mund të mësojmë gjëra interesante nga kënde të ndryshme të planetit me ndihmën e internetit, shkruan BS, transmeton lajmi.net
Më poshtë do të shihni disa foto dhe do të kuptoni se vërtetë ka gjëra shumë të pazakonta kudo rreth nesh.
Jeni të gatshëm për të habitur? /Lajmi.net/
Fjalët kyçe: epokë, Foto, Njerëz, Veprime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown