‘S’donin ta bënin natën e martesës, por para ceremonisë’, rrëfimi i fotografit do t’ju befasojë (Foto) – Lajmi.net
‘S’donin ta bënin natën e martesës, por para ceremonisë’, rrëfimi i fotografit do t’ju befasojë (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 13:51, 9 October 2017
Fotot e dasmës janë një nga kujtimet më të bukura për një çift.

Por seti fotografik i një çifti është bërë viral në rrjet.

Kjo ka ndodhur për arsyen se çifti i ka kërkuar fotografit Michel Klooster t’i fotografojë duke kryer marrëdhënie.

Fotografi në lidhje me këtë set fotografik është shprehur:

“Disa çifte nuk iu durohet sa të mbarojë ceremonia dhe të tërhiqen në suitat e tyre për natën e parë. Kjo që këta kanë bërë ndodhi pak përpara ceremonisë së altarit. Për fat të mirë i thanë ‘po’ njëri tjetrit pak minuta më pas”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO