Trepça ’89 “fluturon” në tabelë pas fitores ndaj Prishtinës (FOTO) – Lajmi.net
Trepça ’89 “fluturon” në tabelë pas fitores ndaj Prishtinës (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:14, 7 March 2017
Trepça '89 ka bërë një hap të madh drejt titullit kampion, duke e mposhtur sot Prishtinën 1:0 në "Riza Lushta".

Me këtë fitore, mitrovicasit kanë 48, nëntë më shumë se Prishtina që mbetet e dyta me 39.

Aq sa Prishtina kanë edhe Feronikeli dhe Llapi, që takohen nesër mes vete në Drenas.

tab

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball