Sarri debuton sot në Premierligë me këtë formacion – Lajmi.net
Sarri debuton sot në Premierligë me këtë formacion
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:34, 11 August 2018
Chelsea e nis sot edicionin e ri në Premierligë.

Blutë janë mysafirë të Huddersfield.

Ndeshja fillon prej orës 16:00, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky do të jetë edhe debutimi i Maurizio Sarrit me ekipin e ri në Premierligë.

Italiani pritet të luajë me skemën 4-3-3.

Nga minuta e parë do të luajnë dy transferimet e verës, Jorginho dhe Kepa. /Lajmi.net/

Chelsea possible line-up vs Huddersfield

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO