Sapo ndodhi! Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha – Lajmi.net
Sapo ndodhi! Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:05, 11 October 2017
Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe.

Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net

Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi të Tarës dhe Kaias, përmes së cilës uroi për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave.

E këtë foto e komentoi Afrona.

E dashura e Bleros i la dy emoji në formë zemre, duke e shprehur kështu dashurinë që ka për vajzat e Teutës./Lajmi.net/

22429543_2401733396718814_2130376649_o

Fjalët kyçe: Afrona, instagrami, Komenti, Teuta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion