Sanchez zbulon se çfarë duhet të ndodh që të largohet nga Arsenali – Lajmi.net
Sanchez zbulon se çfarë duhet të ndodh që të largohet nga Arsenali
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 17:43, 19 May 2017
Alexis Sanchez ka vendosur të largohet nga Arsenali nëse kjo skuadër dështon ta fitojë betejën me Liverpoolin për vendin e katërt.

Arsenal, nëse në xhiron e fundit nuk arrin të sigurojë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, rrezikon të humbas edhe lojtarin kryesor të skuadrës, Alexis Sanchez.

Kiliani sipas medieve në Angli, nuk është i gatshëm të kalojë një sezon në Europa League, dhe do të shqyrtojë ofertat nga Manchester City, Chelsea e Bayern Munich.

Arsenali në xhiron e fundit të Premierligës, i duhet të fitojë në shtëpi ndaj Evertonit, dhe të shpresojë që Middlesbrough të ndalë së paku në barazim Liverpoolin.

Çmimi i Sanchez sillet rreth 60 milionë euro./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Alexis Sanchez, Arsenal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan