Sanchez nuk ka të ndalur, shënon sërish (VIDEO) – Lajmi.net
Sanchez nuk ka të ndalur, shënon sërish (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:24, 16 May 2017
Arsenali ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sunderland, sërish me anë të Sanchez.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals