Samsung Gear Sport – Lajmi.net
Samsung Gear Sport
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 11:10, 7 September 2017
Kompania Samsung paraqiti në panairin e teknologjisë IFA në Berlin, orën e re inteligjente që mat aktivitetin fizik.

‘Samsung Gear Sport’ është një orë inteligjente kompakte dhe e papërshkueshme nga uji e pajisur me sistemin GPS.

Samsung e shfrytëzoi panairin vjetor të teknologjisë, për të paraqitur risitë më të fundit të matjes së aktiviteteve sportive. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Samsung Gear Sport

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master