Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 në test të shpejtësisë: Cili del më mirë? (Video) – Lajmi.net
Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 në test të shpejtësisë: Cili del më mirë? (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 0:28, 20 April 2017
Modeli i ri i Samsung, Galaxy S8 lansohet së shpejti, ndërsa tani kemi një video e cila e mat shpejtësinë mes telefonave kryesor në treg.

Në listën mëposhtë, përveç Samsung Galaxy S8 radhitet kundër iPhone 7 Plus, modelit të ri të telefonit të LG – G6, si dhe Google Pixel dhe One Plus 3T.

Është interesante të shihet se si pajisjet performojnë në videon mëposhtë me Apple iPhone dhe Galaxy S8.

Fjalët kyçe: iPhone 7, Samsung Galaxy S8

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy