Samsung Galaxy C7 vjen me dy kamera – Lajmi.net
Samsung Galaxy C7 vjen me dy kamera
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 1:48, 14 July 2017
Sipas një spekulimi të ri thuhet se Samsung Galaxy C7 (2017) do të shfaqë një konfigurim të dyfishtë kamerash. Thashethemet vijnë në formën e cicërimës nga një lajmëtari kinëz që vjen me nofkën @mmddj_china në Twitter.

Në cicërrimë thuhet se C7 (2017) është pajisja e katërt me kamerë të dyfishtë që gjiganti i teknologjisë së Koresë së Jugut pozhvillon – tre të tjera janë Galaxy C10, Galaxy J7 (2017) dhe Galaxy Note8.

Cicërima gjithashtu thotë se pajisja do të nisë së shpejti. Kjo mund të jetë e vërtetë, në rast që telefoni celular është tashmë i certifikuar nga SIG Bluetooth si dhe WiFi Alliance (WFA).

Fjalët kyçe: Samsung, samsung c7

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2