Samanta zgjedh mes estradës në rubrikën “Kë zgjedh” – Lajmi.net
Samanta zgjedh mes estradës në rubrikën “Kë zgjedh”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:24, 14 September 2018
Pjesë e emisionit "Mirage" edhe këtë sezonë është rubrika "Kë zgjedh".

Mysafirja e parë në këtë sezonë ishte Samanta Karavella, e cila i është përgjigjur pyetjeve të sikletshme të kësaj rubrike, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u ‘detyrua’ të zgjedh mes emrave të njohur të skenës muzikore, shumë prej tyre kolegë të ngushtë me këngëtaren.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të parë se kë zgjedhi këngëtarja mes artistëve të njohur tv estradës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO