Sahiti: Jam i lumtur, kjo fitore çliron edhe lojtarët pas rezultateve jo të mira – Lajmi.net
Sahiti: Jam i lumtur, kjo fitore çliron edhe lojtarët pas rezultateve jo të mira
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:59, 13 November 2017
Muharrem Sahiti është deklaruar shumë i lumtur për fitoren sensacionale të Kosovës.

Përfaqësuesja e Kosovës mposhti 4:3 Letoninë në miqësoren zhvilluar në Mitrovicë, me golin e fitores që u shënuan në minutën e 94’ nga Besar Halimi.

Trajneri Sahiti pas ndeshjes, është deklaruar i lumtur, duke thënë se kjo fitore është çlirim për lojtarët.

“Jam shumë i lumtur për këtë fitore, sepse kjo është shumë e mirë për lojtarët dhe tifozët. Kjo fitore është një çlirim për lojtarët, pas rezultateve jo të mira në ndeshjet e kaluara”, tha pas ndeshjes Sahiti për SuperSport Kosova./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Muharrem Sahiti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble