Sagna në Bundesligë – Lajmi.net
Sagna në Bundesligë
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 7:21, 25 October 2017
Bacary Sagna do ta vazhdojë karrierën në Bundesligë.

Bacary Sagna është i gatshëm ta ringjallë karrierën e tij nga Gjermania.

Mbrojtësi u largua nga Manchester City gjatë afatit kalimtar të verës dhe është ende në kërkim të një klubi të ri.

“The Sun” raporton se e ardhmja e tij mund të jetë te Kampionati gjerman, përcjell “lajmi.net”.

Wolfsburg ka shprehur interesim për transferimin e ish mbrojtësit të Arsenalit. /Lajmi.net/


  

Fjalët kyçe: Bacary Sagna, Wolfsburg

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master