Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha vijnë me potpuri – Lajmi.net
Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha vijnë me potpuri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:14, 6 December 2018
Këngëtarët e njohur të estradës kanë bashkuar forcat për këngën e re.

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha kanë publikuar potpurinë e re në kuadër të festave të fundvitit, shkruan lajmi.net.

Këtë potpuri të tyre tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube e që pritet të pëlqehet nga publiku.

Duhet theksuar se Yllka edhe në këtë këngë shfaqet tejet elegante dhe me plot stil, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO