Sa xhelozë…! (FOTO) – Lajmi.net
Sa xhelozë…! (FOTO)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:20, 6 December 2017
Thonë se xhelozia është një sëmundje, e askush nuk është imun dhe thuajse të gjithë herë pas here preken

Dhe në ato raste të gjithë mundohemi që të mos e japim veten, gjithsesi thuajse gjithmonë na shpëton një vështrim apo gjest jo i duhur.

Më poshtë keni disa reagime xhelozie, të fiksuara në fotot, e sa qesharake ato duken, po aq të sikletshme janë për “xhelozët”.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO