Sa vota mori Elvis Pista në zgjedhjet e 8 qershorit? – Lajmi.net
Sa vota mori Elvis Pista në zgjedhjet e 8 qershorit?
Autori: Lajmi.net Lajme 0:37, 16 June 2014

Elvis Pista i cili u vra sot në orët e para të mëngjesit derisa po dilte nga një restorant në qytetin e tij, garonte në zgjedhjet e 8 qershorit, me dëshirën për ta përfaqësuar Rahovecin e tij në Kuvendin e republikës. 

Ai si kandidat për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, është personi nga kjo komunë, që u votua më së shumti nga rahovecianët. 

Rezultatet përfundimtare nga Qendra e Numërimit të Rezultateve në Zgjedhjet për Kuvendin e Kosovës 2014, të siguruara nga lajmi.net, tregojnë se Elvisi ka arritur të marrë 5,423 vota në gjithë vendin. 

Këto rezultate nuk përfshijnë votat me kusht dhe ato me postë. (lajmi.net)

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels