Sa vjeç është vëllai juaj? Testojeni veten! (Video) – Lajmi.net
Sa vjeç është vëllai juaj? Testojeni veten! (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 17:57, 22 April 2017
A jeni të gatshëm të luani lojë në mendjen tuaj, ta aktivizoni dhe përmirësoni atë?

Ja një shembull:

Kur ju i keni pasur 4 vjet, vëllai juaj ka qenë sa gjysma juaj. Tani ju i keni 18 vjet. Sa vjeç është vëllai juaj?

Ky është vetëm njëri ndër testet mendore që ju përmirësojnë nivelin tuaj të të menduarit, shkruan lajmi.net

Më poshtë mund t’i ndjekni të gjitha dhe mund të na tregoni përmes komenteve sa prej tyre i keni qëlluar. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Kuiz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool