Sa u besojnë të rinjtë premtimeve për arsim cilësor e vende të reja pune? (Video) – Lajmi.net
Sa u besojnë të rinjtë premtimeve për arsim cilësor e vende të reja pune? (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeLajmiVOXPolitikë 14:00, 4 June 2017
Të rinjtë në Kosovë nuk u besojnë premtimeve të bëra në fushatë.

Në rubrikën e përjavshme “VOX” të Radios Evropa e Lirë, shumica prej të rinjve vlerësojnë se premtimet për ngritje të cilësisë së arsimit dhe krijim të vendeve të reja të punës, nuk do të përmbushen nga asnjë subjekt politik që po garon për zgjedhjet e 11 qershorit.

Fjalët kyçe: Premtime per arsim, te rinjt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball