Sa “Q”-ja shihni në fotografi, vetëm pak persona mund t’ia qëllojnë – Lajmi.net
Sa “Q”-ja shihni në fotografi, vetëm pak persona mund t’ia qëllojnë
Autori: Lajmi.net FunKuize 22:58, 5 December 2018
Të zgjidhurit problemet e puzzle dhe kuizet është një mundësi e aktivizimit të trurit dhe rifreksimit të të dhënave të grumbulluara përgjatë viteve.

Meqenëse teknologjia na i ka bërë të gjitha rrugët e lehta, do të ishte e udhës të ushtroni trurin tuaj më shpesh, transmeton lajmi.net.

Kësaj radhe, në mesin e “ushtrimeve të trurit” është edhe gjetja e numrit të shkronjës “Q” në një fotografi mjaft sfiduese.

Ndiqeni atë më poshtë, ku është bashkëngjitur edhe fotografia me përgjigjen e saktë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO