Sa kushton dashuria? Shesin gratë për 10,000 dollarë (Video) – Lajmi.net
Sa kushton dashuria? Shesin gratë për 10,000 dollarë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteRrjetet Sociale 16:21, 16 January 2018
Dashuria është ndjenja më e madhe që përjeton njeriu, por jo gjithmonë lidhjet janë të mbushura me dashuri.

Sa kushton dashuria?! Dashuria nuk matet dhe asgjë nuk është më e shtrenjtë se dashuria, por jo në të gjitha lidhjet mbretëron kjo ndjenjë, transmeton lajmi.net

Në videot e mëposhtme mund të shihni se ka lidhje të cilat nuk janë të ndërtuara mbi bazën e dashurisë dhe mund të shihni se si këta meshkuj i japin gratë e tyre për para.

Videot janë komentuar shumë dhe janë kritikuar jashtëzakonisht shumë lidhjet të cilat nuk janë të ndërtuara mbi dashuri./Lajmi.net/ 

 

Fjalët kyçe: gruaja, parat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2