Sa ka frikë qeni nga ujku? – Lajmi.net
Sa ka frikë qeni nga ujku?
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:20, 3 December 2017
Eksperiment interesant..

Eksperiment interesant dhe argëtues.

Sa ka frikë qeni nga ujku? Në një familje i ati kishte vendosur maskën e ujkut në kokë dhe ishte vendosur në një pozicion ku mund t’i shihej koka dhe vetëm pak trupi, kur gruaja e tij kishte marrë qentë nga dhoma dhe po i drejtonte tek ai, shkruan lajmi.net

Cili është reagimi i tyre? Natyrisht, ata menjëherë u smprapsën, derisa burri hoqi maskën dhe ata iu hodhën në përqafim.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Qeni, Ujku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy