Sa i çmendur duhet të jesh për të sfiduar uraganin “Irma”? (Video) – Lajmi.net
Sa i çmendur duhet të jesh për të sfiduar uraganin “Irma”? (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:37, 13 September 2017
Uragani “Irma” po shkakton dëme të paimagjinueshme në të gjithë Amerikën, duke shkatërruar kështu çfarë t’i dalë përpara.

Era e fortë që solli ky uragan arrin në një shpejtësi të frikshme, gjë e cila është demonstruar me shkatërrimet që ka lënë pas.

Por kur “Irma” arrin të shkatërrojë ndërtesa, apo objekte tepër të forta, mund ta imagjinoni sa e thjeshtë është të marrë me vete një njeri?

Epo duket se jo të gjithë i friksohen uraganit.

Në një video e cila është bërë virale në internet, tregohet se si një burrë del nga makina dhe sfidon fuqinë e uraganit. A do e merrnit guximin e tij? /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan