Sa është e rëndësishme feja te të rinjtë? – Lajmi.net
Sa është e rëndësishme feja te të rinjtë?
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 12:20, 7 May 2017
Një numër i të rinjve në Kosovë e vlerësojnë fenë si të rëndësishme në jetën e tyre dhe e pranojnë përkatësinë e tyre fetare. Feja, thonë të rinjtë, ka një rol në shoqërinë e Kosovës, e cila vlerësohet të jetë me mbi 90 për qind të përkatësisë fetare islame.

Fjalët kyçe: Feja, të rinjtë

Fotolajm

Kim Jung, bëhet pjesë e batutave
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy