“Sa bukur Mario”! Grimeri i Kim Kardashian po vjen në Shqipëri – Lajmi.net
“Sa bukur Mario”! Grimeri i Kim Kardashian po vjen në Shqipëri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:10, 12 January 2018
Familja e famshme Kardashian ka edhe një grimer me prejardhje shqiptare.

Bëhet fjalë për Mario Dedivanovic, i cili njihet si grimeri personal i yllit televiziv, Kim Kardashian, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje që kishte postuar kohë më parë në rrjete sociale, Mario ishte bërë senzacion në Internet.

Derisa po grimonte Kimin, ai e mësonte atë të flas shqip, duke thënë fjalët “Sa bukur, Mario”.

Në llogarinë e tij në Instagram, Mario ka konfirmuar se do të jetë pjesëmarrës në Shqipëri në eventin “Oda”.

“Sa bukur 🖤♥️. Shumë entuziast të jem në Shqipëri, javën e ardhshme 😉🇦🇱”, ka shkruar Mario në Instagram. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO