Rusia deklason Arabinë në sfidën hapëse të Botërorit – Lajmi.net
Rusia deklason Arabinë në sfidën hapëse të Botërorit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:55, 14 June 2018
Nikoqirët e Kupës së Botës fituan me rezultat të thellë, 5:0.

Rusia e ka deklasuar Arabinë, në ndeshjen hapëse të Kampionatit Botëror.

Nikoqirët e Kupës së Botës fituan me rezultat të thellë, 5:0.

Pjesa e parë u mbyll 2:0, ku golat u realizuan nga Yuri Gazinskiy dhe Denis Cheryshev.

Rusia realizoi edhe tri herë në pjesën e dytë me Artem Dzyuban, Golovin dhe përsëri me Cheryshev.

Paraqitja e Arabisë ishte shumë e dobët.

Kjo është ndeshja e vetme sot në ditën hapëse të Botërorit. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO