Rusi: Është gjetur i vdekur në burg ish-zyrtari i agjencisë së gjithësisë – Lajmi.net
Rusi: Është gjetur i vdekur në burg ish-zyrtari i agjencisë së gjithësisë
Autori: Lajmi.net Bota 11:47, 20 March 2017
Ish-drejtori ekzekutiv i agjencisë së gjithësisë së Rusisë, Vladimir Yevdokimov, është gjetur i vdekur në qelinë e tij në një burg, me plagë nga therrja.

Një komitet i mbikqëyrjes publike të burgut tha sot se para një muaji personi Yevdokimov ishte dërguar në një dhomë pa sistem të kamerave.

Ky person ishte arrestuar në muajin dhejtor të vitit të kaluar, i dyshuar për vjedhje dhe ishte dërguar në paraburgim në Moskë.

Komiteti Hetues i Rusisë e ka hapur rastin penal lidhur me dyshim për vrasje, pasi trupi i tij është gjetur pardje në qeli, në të cilën ishin edhe 11 të burgosur të tjerë.

Fjalët kyçe: Rusi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan