Rummenigge: Ky futbollist i Bayern Munich kërkohet nga 10 klube (FOTO) – Lajmi.net
Rummenigge: Ky futbollist i Bayern Munich kërkohet nga 10 klube (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 15:23, 28 July 2017
Renato Sanches i kërkuar nga plot dhjetë klube evropiane.

Zyrtari i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar interesimin nga Chelsea për transferimin e Renato Sanches.

Por, ai ka thënë se janë 10 klube në garë për transferimin e tij.

“Janë së paku 10 klube të interesuara për Sanchesin”, deklaroi Rummenigge për “Gazzetta dello Sport”.

“Conte ka kërkuar informacione për të pas ndeshjes të martën. Djaloshi dëshiron të luajë rregullisht por Ancelotti ishte i kënaqur me paraqitjen e tij kundër Chelseas”, u shpreh ai. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO