Ruani telefonat nga macet – Lajmi.net
Ruani telefonat nga macet
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 22:40, 10 November 2017
Macet janë një ndër kafshët shtëpiake më kurioze dhe prova më e fundit janë telofanat dhe kompjuterat.

Duke parë pronarët e tyre që nuk shqiten nga këto aparatura ato janë parë që të “luajnë” me to në momentin që u kanë rënë në “dorë”.

Pamjet e mëposhtme janë një sërë fotosh selfie të realizuara nga vetë macet që “zbërthejnë” telefonat.

 

Fjalët kyçe: Macet, Telefonat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball