Rrokulliset një veturë – Lajmi.net
Rrokulliset një veturë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:13, 12 August 2017
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para rreth një ore në afërsi të fshatit Belinc të Shtimes.

Një qytetar ka dërguar në KALLXO.com ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet një veturë e rrokullisur.

Sipas qytetarit fotot janë bërë pak pas orës 14:00.

Nga ajo që shihet në fotografi, në vendin e ngjarjes është një veturë e Policisë.

Po ashtu, fotografitë tregojnë për një kolonë të gjatë automjetesh të krijuar si pasojë e këtij aksidenti.

Sot, Policia e Kosovës u bëri thirrje të gjithë pjesëmarrësve në trafik për kujdes të shtuar për të shmangur aksidentet dhe fatkeqësitë e ndryshme.

Po ashtu, Policia njoftoi për tolerancë zero ndaj të gjithë kundërvajtësve në trafik.

aksident-komunikacioni-foto-kallxocom-1-576x1024 aksident-komunikacioni-foto-kallxocom-e1502542019543

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO