Rrëzohet edhe një mur tjetër i stadiumit “Adem Jashari” (FOTO) – Lajmi.net
Rrëzohet edhe një mur tjetër i stadiumit “Adem Jashari” (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 22:09, 12 March 2017
Vazhdojnë problemet me stadiumin “Adem Jashari”. Së fundmi është rrëzuar edhe një tjetër mur rrethues i impiantit mitrovicas.

Një gjë e tillë ka ndodhur dje (e shtunë), derisa klubi i Trepçës ka njoftuar Policinë e Kosovës, e cila ka dalë në vendin e ngjarjes, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Drejtuesit e klubit “Xehetar” janë ankuar gjithmonë se punimet në stadium kanë qenë të kualitetit shumë të dobët.

Para një muaji ishte rrëzuar një tjetër mur i stadiumit “Adem Jashari”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble