Rrezikon të dëbohet nga Instagrami për arsye se është shumë seksi (Foto/Video) – Lajmi.net
Rrezikon të dëbohet nga Instagrami për arsye se është shumë seksi (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 10:48, 13 July 2017
Bjondina "bombë" Elle Johnson rrezikon të bllokohet nga Instagrami sepse postimet e saj konsiderohen shumë eksplicite.

Postimet e rënda të Johnsosn, duket se kanë marrë vërejtje nga mediat sociale dhe për këtë arsye tashmë Instagram i ka bërë një vërejtje kësaj modeleje, transmeton lajmi.net.

Kjo modele ka marrë vërejtje edhe më herët nga Instagrami në prill, por që nuk i kishte kushtuar vëmendje.

Tashmë kjo modele është në rrezik për t’u bllokuar gjithmonë nga Instagrami. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble