Rrezikon jetën në telat e rrymës për të mos paguar faturë (Video) – Lajmi.net
Rrezikon jetën në telat e rrymës për të mos paguar faturë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:44, 8 October 2017
Kush i ka frikë lartësitë?

 

Hotelet janë të kushtueshme, mirëpo në to zakonisht nuk shkojnë njerëzit që nuk posedojnë para me vete, shkruan lajmi.net

Megjithatë, ka njerëz të cilët rrezikojnë diçka të tillë dhe jo vetëm. Në fund, ata janë në gjendje të rrezikojnë dhe jetën e tyre për të mos paguar faturat.

Rast i tillë është postuar nga China Daily, ku ky njeri tenton të arratiset nga hoteli, duke u luhatur nëpër telat e tensionit të lartë.

Shikojeni më poshtë. /Lajmi.net/ 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan