Rrezikon jetën duke u kacavjerrë në qiellgërvishtësin Cayan Tower për disa foto (Video) – Lajmi.net
Rrezikon jetën duke u kacavjerrë në qiellgërvishtësin Cayan Tower për disa foto (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 11:43, 17 February 2017
Kjo që ka bërë një modele ruse është vërtetë çmenduri.

Viktoria Odintsova  është ngjitur në rrokaqiejt më të larta në Dubai për të realizuar disa fotografi, për të cilat ajo ka marrë një sërë kritikash.

22 vjeçjara ka realizuar disa foto vërtetë të frikshme duke u kacavjerrur në Cayan Toëer në Dubai. Fotot dhe videot ku shfaqet vetëm më një nga asistentët e saj, 306 metra mbi tokë , ajo i ka ndarë në rrjetet sociale, imazhe të cilat me tu publikuar ndezën në debat dhe kritika të ashpra nga fansat e saj.

Kjo është çmenduria më e madhe që mund të bëjë dikush vetëm për të tërhequr vëmendjen’ shkroi një fans.

Ndërsa një tjetër e quan veprimin e 22 vjeçares, sjellje prej fëmijë. ‘As një fëmijë nuk mund ta bëntë një veprim të tillë, jeni e çmendur’,  por jo vetëm nga rrjetet sociale , modelja u kritikua ashpër edhe në mediat ruse.

Full video (link in bio)! @a_mavrin #MAVRINmodels #MAVRIN #VikiOdintcova #Dubai

A post shared by Viki Odintcova (@viki_odintcova) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO