Rreth 30 të plagosur nga sulmi në Stamboll – Lajmi.net
Rreth 30 të plagosur nga sulmi në Stamboll
Autori: Lajmi.net Bota 1:18, 1 January 2017
Sipas televizonit turk NTV disa persona janë veshur si “Santa Claus”, babadimra, dhe kanë hyrë në klubin e natës ku edhe kanë sulmuar.

Sulmuesit besohet se janë ende brenda në klub, edhe pse Stambolli ka qenë në gatishmëri për sulme me 17,000 policë në çdo pjesë të qytetit.

Brenda në klub janë qindra njerëz, deri tani besohet të jenë rreth 30 viktima./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels