Rrëfim erotik: Ja si bëj seks me tezen time dhe me… – Lajmi.net
Rrëfim erotik: Ja si bëj seks me tezen time dhe me…
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:19, 30 October 2017
Një djalë i ri prej disa kohësh ka nisur një lidhje intime me tezen e tij dhe së fundmi edhe me shoqen e tezes.

Ja si ia tregon ai versionin e historisë së tyre psikologes Deidre.

Letra e djalit:

“E dashur psikologe… Unë bëj seks me dy gra të mëdha në moshë dhe ndonjëherë edhe me të dyja bashkë. Jam i dhënë pas të dyjave por njëra është…tezja ime. Unë jam 24 vjeç dhe kur isha 19 vëllai im më i madh u martua. Atë ditë filloi dhe historia ime me tezen. Diku nga fundi i ceremonisë, ajo më kërkoi ta shoqëroja deri tek makina e saj pasi donte të merrte diçka.

Rrugës filloi të më puthte dhe më pas bëmë seks në makinë. Pas kësaj ne vazhduam të takoheshim tek shtëpia e saj dhe për një vit resht ishim të lidhur. Por të dy ne e dinim që po bënim gabim ndaj dhe u ndamë.

Unë u lidha me një vajzë tjetër por seksi me të në krahasim me tezen time ishte shumë i vakët. Pasi tezja e mori vesh që unë isha ndarë dhe më tha që dera e saj është e hapur nëse kam nevojë të flas me dikë. Një ditë vendosa të shkoja dhe aty gjeta edhe një shoqe të saj. Ato janë rreth të 40­ve por janë shumë seksi.

Pasi u tregova historinë e ndarjes të dyja më dhanë një përqafim dhe më pas…përfunduam duke bërë seks të tre. Tani unë jam i lidhur me të dyja dhe i takoj herë veç e veç e herë të dyja bashkë. Ato e dinë këtë gjë por janë të lumtura. Unë kam edhe raste me femra në moshën time por nuk e di pse më tërheqin femrat e rritura dhe tashmë kam ngecur me to dhe nuk e ndryshoj dot këtë dëshirë”.

Fjalët kyçe: Seksi, Tezja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball