Rrëfehet babai: Këtë gabim që e bëra unë, mos ta përsëris askush tjetër! – Lajmi.net
Rrëfehet babai: Këtë gabim që e bëra unë, mos ta përsëris askush tjetër!
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyleShëndeti 20:20, 18 April 2017
Prindërit, të cilët nuk përkushtuan shumë rëndësi kur një defekt i lindjes ishte zbuluar në embrion po flasin në shpresën e ngritjes së vetëdijes për gjendjen më pak të njohur të së cilës vajza e tyre përfundimisht e mposhti.

Foshnja bëri një operacion e cila i riparoj diafragmën e saj në ditën e katërt pas lindjes së saj shkruan Parents, transmeton Gazeta Shneta.

“Brenda pesë minutash prej takimit me Dr. Kays dhe ekipit të tij ne e pamë se ishte zgjedhja e duhur që i besuam atyre fëmijën tonë.”, tregon babai i fëmijës.

Ai shpreson që kjo ndarje e përvojës së tyre përreth fëmijës së tij të rrisë vetëdijen përreth kësaj gjendje që konsiderohet të jetë plotësisht e frikshme për prindërit./Gazeta Shneta/

Fjalët kyçe: Babai, fëmija

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble