Real Madrid – Dortmund, dy gola të shpejtë – Lajmi.net
Real Madrid – Dortmund, dy gola të shpejtë
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 20:59, 6 December 2017
Ekipi nga "Santiago Bernabeu" po fiton 2:0

Real Madridi ka shënuar dy gola ndaj Borussia Dortmundit.

Madrilienët avancojnë me Mayoral Moyan dhe Cristiano Ronaldon.

Ekipi nga “Santiago Bernabeu” po fiton 2:0. /Lajmi.net/

VIDEO 1: http://www.dailymotion.com/video/x6b809y

VIDEO 2: http://www.dailymotion.com/video/x6b80fq

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool