Rrahmani befason me fjalët për Bunjakun pas largimit – Lajmi.net
Rrahmani befason me fjalët për Bunjakun pas largimit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:29, 12 October 2017
Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, ka falënderuar përzgjedhësin Albert Bunjaku.

Ai ka thënë që Bunjaku do të mbetet gjithmonë njeri special për të.

Më poshtë e keni postimin e plotë të Rrahmanit.

“Kemi kaluar nje vit qe nga ndeshja e pare kualifikuese, kemi kaluar cdo gje, gezime dhe me shume zhgenjime nga rezultatet. Asush nuk e di se cfare veshtiresi kemi kaluar kete vit. Imagjinojeni ky ishte viti historik i Kosoves dhe po them per veshtiresite.

Por, mund ta mendoni se si kane qene veshtiresite kur trajneri Albert Bunjaki mori ne dore Perfaqesuesen para 12 vitesh.

Nuk e di si mund ta falenderoj per te gjitha gjerat qe ka bere per Kosoven. Ka ndertu nje grup lojtaresh te cilet mund ti perballojne cdo kundershtari.

Nje dite kur te kualifikohemi ne Europian ose Boteror do e dijme se sa ka punu per kete Perfaqesuese trajneri jone. Me vjen keq qe nuk do jete me trajner, do doja ta shijonim nje sukses te madhe bashke.
Por keshtu eshte futbolli.

Faleminderim i madh per trajnerin Albert Bunjaki per te gjitha. Per mua do te jete nje njeri i vecante ne jeten time”, shkruan Rrahmani. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO