Rrahje mes yjeve të njohur në NBA – Lajmi.net
Rrahje mes yjeve të njohur në NBA
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 8:28, 28 October 2017
Draymond Green i Golden State Warriors dhe Bradley Beal i Washington Wizards u kacafytën në ndeshjen e skuadrave në NBA.

*-/+9-63450.

0.001111111111tate Warriors dhe Bradley Beal i Washington Wizards, janë përleshur mes vete në duelin e skuadrave në NBA.

Beal e qëlloi prapa shpinës basketbollistin e Warriors i cili nuk e la pa reaguar duke sjell një tollovi në parket, përcjell “lajmi.net”.

Golden State e fitoi ndeshjen me rezultat 120 me 117. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO