Rrahje brutale mes dy yjeve në NBA (VIDEO) – Lajmi.net
Rrahje brutale mes dy yjeve në NBA (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 8:39, 22 March 2017
Serge Ibaka dhe Robin Lopez janë rrahur në ballafaqimin mes Toronto Raptors dhe Chicago Bulls në NBA.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: NBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball